שם:
טל':
אימייל:
 

 

 

עיצוב רהיטים

עיצוב רהיטים ייחודיים ואף רהיטי יוקרה הוא לא רק מנת חלקם של מעצבים מפורסמים באירופה ובארצות הברית, עיצוב רהיטים ייחודיים ואיכותיים נעשה לא פעם גם על-ידי מעצבים ישראלים. מעצבים ישראלים לא פעם ניחנו בעין ייחודית ובמקוריות אשר מאפשרים להם לעסוק במקצוע של עיצוב רהיטים לא פחות טוב מעמיתיהם ברחבי העולם ולעתים אף בצורה יותר טובה. עיצוב רהיטים ייחודיים דורש מספר תכונות כדי להפוך למוכשרים בתחום.

ראשית, צריך חוש אסתטי מפותח ועין טובה לרהיטים ולעיצוב פנים. שנית, מקוריות וחשיבה ייחודית הם אינם דווקא מכשול במקצוע של עיצוב רהיטים אלא יתרון משמעותי. אנשים רבים מחפשים רהיטים ייחודיים אשר ייחדו את הבית שלהם מבתים אחרים כמו: קונסולות מעוצבות כונניות, מזנונים, מערכות ישיבה או כל רהיט אחר. עיצוב רהיטים דורש גם ידע והבנה של מה הלקוח הישראלי, ומרבית הלקוחות המערביים רוצים. קליעה אל טעמם של לקוחות רבים ככל האפשר מבטיחה למעצב הצלחה רבה בתחום של עיצוב רהיטים.

עיצוב רהיטים לא פעם מתייחס לא רק לרהיט עצמו אלא גם לסביבה בה הרהיט מוצב. זאת אומרת שרהיטים צריכים להתאים במידה רבה לבית בו הם מוצבים. יכול להיות רהיט יפהפה אך שלא מתאים בצורתו ובסגנון העיצובי שלו לבית בו הוא נמצא. לכן כאשר מזמינים עיצוב רהיטים בהזמנה אישית מנגר או ממעצב יש לבקש ממנו שיסתכל על הבית או על הדירה לפני שהוא מעצב רהיט ייחודי עבור אותו הלקוח.

עיצוב רהיטים על-ידי מעצב מקצועי יכולים להוסיף חן רב לבית. וכמובן שרהיטים אשר מעוצבים בהזמנה אישית על-ידי מעצב בעל עין לפרטים ולאסתטיקה יכולים רק לשדרג את הבית ולהוסיף יוקרה לדיירים. עיצוב רהיטים בצורות ייחודיות יכול להיות דבר יצירתי מאוד. עם זאת, רהיטים אשר מעוצבים בצורות מאוד שונות ומאוד לא מקובלות יכולים לשמש כפריטים מעניינים בגלריה לאמנות אך לא להיות מוצבים בבית כרהיט של ממש כך שיש הרבה צדדים בעיסוק של עיצוב רהיטים.