שם:
טל':
אימייל:
 

העיצוב הנכון לרהיטים שלכם

עיצוב רהיטים עוזר לכם להפוך את הדירת שלכם לדירת חלומות, מבלי שתצטרכו להוציא עליה הון עתק. קניית רהיטים חדשים, ובפרט רהיטים מאיכות גבוהה אשר עשויים מחומרי גלם מאיכות מצוינת, יכול להיות דבר יקר מאוד, במיוחד אם אתם מרהטים את הדירה "מאפס", זאת אומרת, ממצב בו היא ריקה מרהיטים ואתם קונים רהיטים חדשים עבור כל חדר וחדר בבית, החל מחדר השינה, דרך חדר הילדים ועד הסלון וחדר העבודה. אם אתם לא רוצים לקנות רהיטים אתם יכולים לנסות לראות אם חברים או בני משפחה זורקים רהיטים ישנים ולנסות לראות אם הם ישתלבו בדירה החדשה שלכם. עם זאת, לא פעם איסוף כזה של רהיטים מעניק לדירה מראה אקלקטי ופחות אחיד, אשר לא כולם אוהבים. אם כן, מצד אחד, וודאי אינכם רוצים להוציא הון על קניית רהיטים חדשים מהיסוד ומצד שני, אתם רוצים להנות מדירה בעלת מראה מעוצב והומוגני שנראית כאילו השקיעו מחשבה רבה מאחורי העיצוב שלה. אם כן, יש פתרון אחד אשר עונה על שתי הדילמות: מצד אחד מאפשר לכם להנות מרהיטים נהדרים במחיר זול מאוד ומצד שני ישאיר את הדירה שלכם בעלת מראה מעוצב להפליא. הפתרון הזה הוא עיצוב רהיטים מחדש.

יתרון מרכזי נוסף ומשמעותי של עיצוב רהיטים הוא השמירה על איכות הסביבה. כאשר אתם מעצבים רהיטים מחדש אתם למעשה ממחזרים חומרים קיימים ולא מצטרפים למעגל הצריכה הקיים, כך אתם עוזרים לשמור על איכות הסביבה וכאמור לעיל, נהנים מיתרון כלכלי משמעותי. אם כן, אם הסביבה חשובה לכם, אם אתם אוהבים למחזר ואם אתם אוהבים עיצוב פנים ורהיטים בעלי עיצוב יפהפה ו"מדליק" עיצוב מחדש של רהיטים בהחלט יכול להיות התשובה המתאימה ביותר עבורכם ועבור דירת החלומות שלכם.

עיצוב רהיטים יכול לכלול מגוון של פעולות שיעזרו לרהיטים שלכם להשיג מראה מחודש ומרהיב: דרך אחת ופשוטה מאוד היא לצבוע את הרהיט החדש. אם למשל יש לכם שולחן קפה ישן וחבוט אתם יכולים לצבוע אותו מחדש, לצייר עליו בצורה מיוחדת או למרוח אותו בלקה ובכך להעניק לו מראה מחודש ומקסים. דרך אחרת היא לשנות אלמנטים שונים ברהיט אשר כבר התבלו או נהרסו. 

  

אם למשל הרגליים של שולחן הקפה מעץ התבלו ניתן למשל להחליף אותן ברגליים ממתכת. ההוצאה הכספית עדיין תהיה הוצאה נמוכה בצורה משמעותית מאשר קנייה של שולחן קפה חדש לחלוטין. כמו כן, אם הבית החדש שלכם מעוצב באופן מודרני ומתוחכם התאמה של שולחן קפה מעץ עם רגליים ממתכת תוכל להפוך את הרהיט למתאים יותר לעיצוב החדש של הבית.

עיצוב רהיטים דורש מעט יצירתיות ומעט עבודה אך לרוב התוצאה הסופית בהחלט שווה את העבודה. אם אתם מרגישים כי אתם רוצים לחדש את הרהיטים אך בכל זאת לא יכולים לעשות זאת בעצמכם אתם יכולים להעזר בנגר או בבעל מקצוע אחר בעל ידי זהב שיוכל לעזור לכם להפוך את הרהיט שלכם לבעל מראה חדש ומקסים יותר. כמובן שניתן להפוך רהיטים כמו ספות וכורסאות לבעלי מראה חדש יותר באמצעות ריפוד מחדש שלהם, דבר שניתן לעשות אצל רפד, פעולה שגם היא זולה משמעותית מקניית ספה חדשה או מקניית כורסא חדשה וכאמור לעיל, זוהי פעולה מאוד ידידותית לסביבה.

   

עיצוב רהיטים ניתן לעשות במגוון של השראות שונות. אם אתם רוצים לבצע עיצוב רהיטים אתם יכולים להעזר בקטלוגים שונים לעיצוב הבית ובאתרי אינטרנט בהם מעניקים טיפים יעילים ושימושיים לשיטות שבאמצעותן תוכלו לחדש את הרהיטים שלכם. 

למידע נוסף אודות עיצוב רהיטים היכנסו לחדרי ארונות התרשמו ותקבלו את כל המידע הרלוונטי לעיצוב רהיטים מושלם .