שם:
טל':
אימייל:
 

פינות זולה

מתגעגעים לסיני? חושבים על מקום שבו תוכלו לשבת, להירגע מהיום הארוך ופשוט להניח את הראש ולשאוף את האוויר הצח או להירגע על כריות מפנקות? 

פינות זולה משמשות אותנו על מנת לקבל את הפינוק שאנחנו לעיתים זקוקים לו- הזכות להיזרק, כמו בחופים של סיני, ופשוט לתת לנו להירגע.

בין אם אנחנו חוזרים מיום ארוך, מארחים חברים בבית שלנו או פשוט רוצים להנות מהאווירה הנעימה, פינות זולה מאפשרות לנו לחוות את הבית שלנו בצורה קצת שונה. 
 

פינות זולה מיועדות עבור בתים פרטיים כמו גם מקומות שמיועדים לאירועים. למעשה, כל מקום אשר רוצה את אווירת ה"שאנטי" עשוי להניב רווח ממשי מיצירה של פינות זולה אשר יוצרות אצלו בסלון, בחדר האורחים או באולם הראשי, פינה שבה כולם יכולים לשבת בנוחות, להתרווח ולהנות מהאווירה. 
 

פינות זולה מורכבות מהרבה מאוד אלמנטים, שרובם ככולם נועדו בשביל דבר אחד בלבד- ליצור פינות זולה. מהבחינה הזאת, פינות זולה יכולות להכיל את כל מה שאנחנו זקוקים לו על מנת להרגיש הכי נוח שבעולם- כריות נעימות, שולחנות קטנים (לקפה, כמובן), שטיחים ומחצלות ושאר אלמנטים שונים ומשונים אשר משתנים בהתאם לטעם, לרכים ולגודל החדר שעומד לרשותנו. 
 

פינות זולה, מעצם היותן מינימליסטיות, הן פינות אשר אינן יקרות במיוחד, דבר אשר הופך אותן ליותר מושכות עבור הרבה אנשים שבוחרים לתת את המראה האותנטי לבית שלהם, וזאת במחיר עלות נמוך במיוחד. פינות זולה מאפשרות לנו ליצור, בהשקעה שהיא לעיתים סמלית, פינות מיוחדות ונעימות שבהן אנחנו והאורחים שלנו יכולים להתרווח בסגנון סיני-

לתת לזמן לעבור, לבהות בנקודה רחוקה ולהיסחף עם הגלים

 

 

פינות זולה

 

פינות זולה הן מקום אשר ניתן להרגע כאשר יושבים בהן. בניגוד לפינות אוכל, לסלונים או לכל חלל אחר בבית או במרפסת, פינות אלו במיוחד מיועדות לרגיעה ולהנאה. למרות שלא פעם יש דימוי לפינות זולה כאל פינות מוזנחות יחסית אשר עשויות מרהיטים ישנים, מכריות קרועות ומעוד אביזרים שונים שלוקטו יחד ממקומות אחרים למעשה אין הדבר מחויב המציאות. זאת אומרת, אתם יכולים ליצור פינת זולה קטנה במרפסת הבית שלכם, בגינה ואפילו באחד החדרים בתוך הבית שתראה פשוט נהדר ולא מוזנחת כלל וכלל. משמעות של פינה זו היא ממש לא שהיא צריכה להיות מוזנחת, ישנה, לא מעוצבת ובעל מראה מעט מלוכלך או מחוספס אלא משמעותה שהיא תזמין רגיעה ואווירה טובה. פינה זו בהחלט יכולה להיות מעוצבת, נקייה ומזמינה ועדיין לשדר אווירה נעימה של רגיעה, פינוק ושחרור.

פינות זולה, במיוחד אם הן ממוקמות מחוץ לבית, דהיינו בגינה או במרפסת, צריכות להיות עמידות לפגעי מזג האוויר השונים דוגמת שמש, גשם, ברד ועוד. לכן, כאשר קונים רהיטים עבור פינות זולה כדאי דווקא להשקיע ולקנות רהיטים איכותיים אשר ניתן להניח אותם מחוץ לבית מבלי חשש שהם ייפגעו. כאמור לעיל, ניתן ליצור פינות רגיעה נפלאות המורכבות מרהיטים נמוכים, מכריות ועוד גם בתוך הבית. במקרים אלו אפשר להפוך את הפינה למעוצבת במיוחד ובעלת טוויסט עיצובי מעניין. אם הפינה בתוך הבית כדאי גם להשקיע ברהיטים אשר עשויים מחומרי גלם מעולים שאין צורך להחליף אותם לאחר שנים בודדות בלבד. בהחלט ניתן ליצור פינת זולה נהדרת שיש בה רהיטים שונים, דוגמת שולחן קפה או כסאות נמוכים, אשר עשויים מעץ מהגוני מלא או מסוגים אחרים של עץ מלא. כך אתם גם יכולים ליצור פינה בעלת מראה פחות רשמי בבית אך בלי להתפשר על האיכות שלה ועל העיצוב שלה.

פינות זולה צריכות למלא כמה פונקציות שונות: בראש ובראשונה הן צריכות להיות נוחות לישיבה ככל האפשר, הן צריכות להיות גם מעוצבות ולהשתלב עם העיצוב של הבית וממש לא צריכות לסבול ממראה מוזנח והן צריכות להיות מורכבות מרהיטים איכותיים שיחזיקו מעמד לאורך זמן – כל אלו הם קריטריונים שכדאי להתייחס אליהם כאשר קונים רהיטים עבור פינות זולה.

 

לפרטים נוספים
זולה
דגם: זולה
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
זולה
דגם: זולה
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
זולה מפואר
דגם: זולה מפואר
לפרטים נוספים>>
לפרטים נוספים
זולה
דגם: זולה
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
פינת זולה
דגם: פינת זולה
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
דגם פסטל
דגם: דגם פסטל
לפרטים נוספים>>
לפרטים נוספים
דגם פסטל
דגם: דגם פסטל
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
זולה
דגם: זולה
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
זולה מתקפל דק
דגם: זולה מתקפל דק
לפרטים נוספים>>