שם:
טל':
אימייל:
 
 

ספות עור


ספות עור אינן יוצאות מהאופנה כבר שנים. בין אם מדובר על ספות עור מעור איטלקי משובח ובין אם מדובר על ספות  מעור סינתטי, בין אם אלו ספותמיובאות או ספות המיוצרות בארץ - ספות עור שומרות על הסטאטוס שלהן כספות מועדפות על הישראלים. אז מה יש בלוק הזה של ספות עור שכל כך קורץ לנו ומדוע מומלץ לבחור ספות עור דווקא באקלים הארצישראלי ועבור המשפחות הישראליות הממוצעות? כל זאת ועוד במאמר הבא בנושא ספות עור. 
 
ספות עור הינן ספות מעוצבות בשלל דוגמאות ובשלל צבעים (ניתן לקנות כיום ספות עור בצבעים: לבן, שחור, חום, באפלו ועוד וכן ספות עור תעשייתי בכל גוון אפשרי). בין אם מדובר על ספות המשלבות חומרים חיצוניים כגון מתכת או עץ ובין אם מדובר על ספות עור שכיסוי העור הוא דומיננטי ומשתלט על הספה כולה - אנשים בוחרים בריפוד עור בעיקר בגלל שתי סיבות: המראה והפרקטיקה.
 
ספות עור בגלל המראה:
הן ספות עור והן ספות עור תעשייתי משוות לסלון מראה נקי, מודרני וחדשני. הברק של העור יוצר את התחושה שמדובר על ריהוט חדשני, נקי ואסתטי. אם תפתחו מגזינים לעיצוב הבית תבחינה בדומיננטיות של ספות עור בדירות מעוצבות מאחר ומעצבי פנים ואדריכלים רוכשים הערכה לחברות המייצרות ספות עור איכותיות. 
 
ספות עור בגלל הפרקטיקה:
מי לא שמח לשכוח משואבי אבק, כביסה לכיסוי הספה, ניקוי יבש וחומרים לחיטוי והסרת כתמים? בעוד שעל ספות מבדים שונים כל טיפת מיץ בולטת וכל טיפת תה או קפה מורידה את ערך הספה בכמה מונים, ספות מעור ומעור תעשייתי הן פתרון מצויין: קל לשמור על הניקיון באמצעות מגבון לך בלבד. הן משפחות עם ילדים אשר שם מזון ומשקאות נשפכים על הרהיטים על בסיס יומי והן למשפחות ממוצעות הסובלות מהצטברות אבק בבית ועל הרהיטים - ספות עור הן הקלות ביותר לניקוי ולתחזוקה שוטפת ולכן כל כך מומלצות בכל בית.