שם:
טל':
אימייל:
 

סוככים חשמליים

כבר רבות דובר על סוככים ועל החשש להתקין אותם שמא לא נצטרך אותם בהמשך השנה – למשל באביב כאשר אין שמש חזקה במיוחד ומאידך – אין גשם להתגונן בפניו: הקיפול המסורבל, ההורדה של היריעה שוב פעם בחורף. אלו משימות לא פשוטות, בטח כאשר אדם מבוגר שמנהל חנות או גר בבית עם חשיפה לשמש הוא שצריך לתפעל את מוצר ההצללה. בדיוק לשם כך – קיימים סוככים חשמליים. לא רק שהם לא להרכבה עצמית, מדובר בהתקנה חד פעמית של החברה, שמהרגע שהתבצעה – אתה כבעל הבית/החנות יכול להוריד ולהרים את יריעת הסוכך מתי שמתחשק לך, ביעילות ובקלות רבה באמצעות בקר קיר או שלט רחוק.

יש לכם בית חכם? אפילו את פעולת ההורדה וההעלאה של היריעה לא תצטרכו להפעיל בעצמכם

ניתן להתקין בסוככים החשמליים שלכם חיישנים אשר יצייתו לבקר של הסוכך בזמנים קבועים. החיישנים הללו יכולים להיות מתוכנתים בזמנים קבועים: למשל – ב 12:00 בצהריים שהשמש קופחת – לפתוח סוכך, ב- 22:00 שהולכים לישון – לסגור אותו. כמובן שכאשר מזוהה חריגות במזג האוויר ניתן לשנות את התכנות בקלות כמו בכל רכיב בית חכם אחר שיש ברשותכם.

הפעלה שקטה – היריעה נפתחת ונסגרת ללא רעש

גם זה אחד היתרונות הבולטים של סוככים חשמליים חדשים. ההנעה השקטנה של המנוע את היריעות. בעבר, להתקני הצללה היה רעש ניכר שבקע מן המנוע, וכיום הטכנולוגיות המודרניות מפתחות את מנועי הסוככים בדגש על הפעלה שקטה. אומרים כי גם בתעשיית המכוניות, אגב, זו הנטייה בייצור מנועי הסדרות החדשות.

מתאים לעיצוב כל סוגי הבתים והמבנים

בין אם הבית מעוצב באופן כפרי או עתיק ובין אם הוא מודרני – הסוככים תמיד ישתלבו טוב. אינכם בטוחים? יועצי העיצוב של חברת פרגולות אלומיניום לרשותכם כל עת, כל העת בשעות העבודה, והם יוכלו לסייע לכם לבחור סוככים חשמליים עם סוג בד מועדף ליריעה, והתאמה מושלמת למרחב החיצוני של ביתכם/חנותכם.

מתומחר במחיר מבצע לרגל הקיץ

הכינו את ביתכם בחורף ורכשו כבר כיום סוככים חשמליים – בקיץ. לא רק שאתם חוסכים היערכות בדקה התשעים, אתם מעניקים לעצמכם הזדמנות לרכוש סוככים חשמליים במחיר ידידותי מתמיד ובתנאי תשלום נוחים שלא היו כמותם בעבר. מהרו להזמין!