שם:
טל':
אימייל:
 

מעמדים

 

כל אחד נשען על מישהו. העולם מורכב ביחסי גומלין ואין ספק שמי שמקבל תמיכה מגורם אחר יצליח יותר בעתיד. כך לא רק עם אנשים, כך גם עם רהיטים. מעמדים הם בין הפריטים המבוקשים ביותר בעולם הריהוט, במיוחד בריהוט משרדי – מעמדים לספרים, מעמדים לדפים ולניירות, שידות עם מעמד למפתחות ועוד ועוד.

אפילו במסעדות ישנה דרישה למעמדים, במיוחד עבור דברים שצריכים להשאר במקום חשוך ויבש כמו יין.

לכן, לפני שמחפשים מעמד טוב צריך לברר היטב מה הוא השימוש שלמענו ישנו הצורך במעמד. זאת משום שלכל מעמד כזה ישנו עיצוב שונה שמשפיע לא רק מבחינת יופי אלא גם מבחינה פונקציונאלית. מעמד לכוורת לחדרי ילדים לא יראה כמו מעמד לדפים ולניירות משרד ובטח שלא ייראו שני אלה כמו מעמדים לבקבוקי יין במרתף היינות של מסעדה יוקרתית כלשהי.

אם למשל, אתם מעוניינים לרכוש מעמד לטלוויזיה עליכם לדאוג במהלך הקנייה, שבנוסף להיותו של המעמד רחב מספיק כדי שהטלוויזיה תהיה יציבה ולא תיפול, שיהיה גם מקום נוסף לאכסן את מכשיר הווידאו, הממיר הדיגיטלי, השלטים, כמו קלטות וידיאו ודיסקים של DVD, וכן גם את מכשיר ה-DVD. מעמדים של טלוויזיות נראות לרוב כמו מעין ארון-קופסא. מומלץ במקרה כזה לרכוש מעמד מעץ מלא, עץ מלא הוא חומר טבעי, חזק מאוד שאינו מתכלה במהירות ולכן תוכלו לסמוך עליו שהוא עמיד בפני פגעי מזג אוויר ופגעי הזמן, לרוב זאת גם קנייה לכל החיים.

אם אתם מעוניינים לרכוש מעמד לדיסקים שלכם, חנויות המוסיקה מוכרות מגוון של מעמדים לדיסקים שבנויים כך שיש תא מיוחד לכל דיסק ודיסק בנפרד. השתדלו במקרה כזה לרכוש מעמד מחומר שקל לקנות משום שקשה לנקות מעמדים אלא שכל תא ותא בהן הוא צר וקטן והאבק מתאסף בו במהירות.

מעמדים לבקבוקי יין ולבקבוקי שתייה אינם כמו מעמדים אחרים, הם בנויים מקעורים רבים בצורה כזו שניתן להשכיב בהם בקבוקים קטנים וגדולים ואלה לא יתגלגלו ויפלו. ניתן להשיג מעמדים לבקבוקים מכל חומר שקיים – החל מעץ מלא ועד לנירוסטה או שיש או כל חומר אחר.