שם:
טל':
אימייל:
 

כל מה שצריך בפינת הישיבה

פינות ישיבה יכולות להפוך להיות אחד המקומות היפים ביותר והמעוצבים ביותר בבית. מעבר לצד האסתטי והעיצובי שלהן, אם נתכנן אותן בחוכמה ונעצב אותן תוך השקעת מחשבה בכך נוכל להפוך את אותן הפינות לאחד המקומות הכי נוחים בבית. כך, למשל, נוכל להפוך אותן למקום שנעים מאוד לקרוא בו ספר, מקום מושלם לצפייה בטלוויזיה או לצפייה במערכת הקולנוע הביתית, מקום שאפשר להרגע בו עם ספל קפה או ספל תה, מקום נהדר לנוח או לתפוס תנומה באמצע היום, מקום מושלם לשחק בו בקונסולת המחשבים, מקום נהדר לבלות בו עם בני הבית ועם הכלב או החתול או מקום נהדר לארח בו אורחים, הן חברים והן בני משפחה, ולהעניק להם תחושה מצויינת ונעימה. אם כן, בעזרת כמה טיפים פשוטים מאוד של עיצוב פנים תוכלו ליצור מחד פינות ישיבה מעוצבות להפליא ומצד שני ליצור פינות פרקטיות ונוחות מאוד שיוצרות אווירה מזמינה ונוחה במיוחד לכל מטרה.

פינות ישיבה אפשר להפוך לנוחות ולנעימות יותר באמצעות הוספה של כמה פריטים פשוטים ולא כל כך יקרים. למשל, אפשר להוסיף לפינות האלו במקום ספות, שניתן למצוא בכל סלון, ספסלים מעוצבים שיש עליהם כריות נוחות במיוחד. הספסלים יעזרו להפוך את הפינה לבעלת עיצוב מיוחד והם גם יכולים להיות נוחים מאוד. כמו כן, ניתן לפזר בפינת ישיבה מגוון גדול של כריות שגם יעזרו לעצב את הפינה אך גם יעזרו להפוך אותה לנוחה הרבה יותר. אם רוצים להפוך את הפינה למעין "פינת זולה" מפנקת ונינוחה במיוחד, אפשר להניח על הרצפה מזרנים מעוצבים ולהפוך את הישיבה על הרצפה לאפשרית גם היא. כמובן שגם שטיחים רכים ומפנקים במיוחד יכולים להפוך את הפינה גם למפנקת יותר וגם למעוצבת וליפה יותר. אם רוצים להפוך את הפינה המיוחדת שלכם בבית לנוחה במיוחד כמובן שאי אפשר לוותר על כורסאות רכות ומפנקות. 

  

היתרון הגדול הוא שניתן למצוא כורסאות בעיצובים שונים כך שלא משנה כיצד עיצבתם את פינת הישיבה שלכם בבית תוכלו להתאים כורסא מעוצבת ונוחה שתתאים לה בצורה מושלמת. יש לשים לב שחומרי הגלם מהם עשויים הכורסא משתלבים בצורה טובה עם שאר חומרי הגלם בחדר. למשל, אם הפינה מעוצבת בעזרת הרבה בדים כדאי לבחור כורסא אשר מרופדת בבד ולא בעור, על מנת שהכורסא תתאים בצורה מושלמת לחלל בו היא נמצאת ולשאר הרהיטים לסלון. יש לשים לב שגם הצבעים השונים משתלבים זה עם זה בחלל בצורה אידיאלית.

פינות ישיבה ניתן לעצב בעזרת עזרים נוספים. כאמור לעיל, כריות ושטיחים יכולים ליצור אווירה נעימה יותר ולהפוך את הפינה למזמינה יותר ולנעימה יותר. מלבד זאת, ניתן להפוך את החלל למעוצב ולנעים יותר באמצעות עזרים נוספים כמו למשל מנורות ייחודיות, תמונות מרגיעות שמשתלבות עם האווירה שאתם רוצים ליצור או כל חפץ נוי אחר אשר מוצא חן בעיניכם.

   

פינות ישיבה אפשר ליצור גם בתוך הבית וגם מחוץ לבית. כאשר יוצרים פינת ישיבה מחוץ לבית, במרפסת – כהמשך ישיר לפינה אשר נמצאת בתוך הבית או בגינה, על מנת להפוך את הישיבה לנוחה ולנעימה במיוחד חשוב להצל את המקום בו יושבים. ניתן לעשות זאת באמצעות הצבה של שמשיות דקורטיביות ויפות במיוחד. דרך נוספת ליצור הצללה על הפינה היא באמצעות הצבה של פרגולות. ניתן לבחור פרגולות אשר עשויות מחומרי גלם שונים דוגמת אלומיניום, עץ וכן הלאה. כך ניתן להתאים גם את עיצוב מטבחים לקו הכללי של העיצוב אותו אתם מנסים ליצור.