שם:
טל':
אימייל:
 

הכורסאות בבית כבר לא לוקסוס!

כורסאות יכולות להשתלב בצורה נפלאה בכל חדר וחדר בבית: אפשר להציב אותן בחדר השינה, בחדר העבודה, בסלון ובמקומות רבים נוספים. הישיבה עליהן נוחה מאוד ולכן הן זוכות לפופולאריות גדולה בקרב רהיטי הישיבה האחרים. לא רק שהן מיועדות לישיבה נוחה ומרווחת במיוחד הן אף עוזרות לעצב את החדר. סוגים שונים של כורסאות עוזרים להעניק לחדר מראה שונה וליצור בתוכו אווירה מיוחדת ושונה. למשל, בחדרי עבודה, למשל, ניתן להציב כורסאות כבדות בעיצוב מכובד אשר עשויות מעור או מבד כהה. במקרים אלו הן לא רק ממלאות תפקיד פרקטי אלא אף ממלאות תפקיד דקורטיבי משום שהן עוזרות לייפות את החדר ותורמות לקו הכללי של העיצוב בו.

כורסאות יכולות להיות עשויות ממגוון גדול של חומרי גלם, יכולות להיות עשויות בדגמים שונים, בגדלים שונים ובעיצובים שונים. כך שאם אתם רוצים להתאים את הריהוט המושלם לחדר מסוים, תוכלו לעשות זאת ללא בעיה מיוחדת. כך למשל, לחדר אשר מעוצב בסגנון כפרי תוכלו לבחור רהיטי ישיבה אשר מרופדים בבדים בהירים ומשתלבים עם העיצוב הכללי של החדר. לעומת זאת, לחדר אשר מעוצב באופן מכובד וקלאסי, או מעוצב בסגנון אירופאי כבד, תוכלו לבחור רהיטי ישיבה אשר עשויים מעור רך. לסלון תוכלו לבחור רהיטים נוחים במיוחד אך כמובן אלגנטיים אשר עשויים בצבעים בהירים ויכולים להשתלב בקלות עם ספה צבעונית המונחת באותו החדר. בזכות המבחר האדיר של מערכות ישיבה ורהיטים שונים הקיים בחנויות הרהיטים לא תתקשו להתאים את העיצוב המתאים ביותר לכל חדר וחדר אצלכם בבית או במשרד, בין אם הוא מעוצב בסגנון כפרי, בסגנון מודרני, בסגנון אירופאי, בסגנון קלאסי או בכל סגנון עיצובי אחר.

  

כורסאות לעתים מגיעות גם בתוספת של הדום תואם, אשר ניתן להניח עליו את הרגליים במהלך הישיבה. כאשר בוחרים הדומים שנמכרים בנפרד יש לשים לב שההדום אכן תואם מבחינת המראה שלו ומבחינת חומרי הגלם ממנו הוא עשוי. כמו כן, יש לוודא שהוא מתאים לרהיט מבחינת הגובה שלו ושאכן נוח להניח עליו את הרגליים כאשר נחים, קוראים בספר או רואים טלוויזיה. ישנן כורסאות שונות אשר נפתחות, כך שלמעשה אין צורך לקנות להן הדום בנפרד. כמו כן, לא פעם ניתן גם להשעין אותן לאחור ובכך להפוך אותן למקום מושלם שניתן לנמנם עליו, לקרוא עליו בנוחות מירבית או פשוט להשען ולהנות מהחיים. כיום המבחר העצום והמחירים שהולכים ונהיים אטרקטיביים מאפשרים לכל אחד למצוא את הרהיטים המתאימים לו ביותר ואשר ממלאים את הצרכים שלו בצורה הטובה ביותר. כאשר קונים רהיט חדש לצד הספה אין שום סיבה להתפשר לא על האיכות שלו, לא על המראה והעיצוב שלו, כאמור לעיל, בצורה שיתאים לעיצוב הכללי של החלל בו הוא נמצא, וכמובן שלא על האיכות וחומרי הגלם.

   

אם אתם רוצים להציב כורסא חדשה בסלון, בחדר השינה או בכל חדר אחר בבית, לחצו לביקור בניקולטי, כי ישנם סוגים רבים כל כך שהמבחר מתוכו הוא פשוט עצום. כורסאות אשר מעניקות עיסוי ורוטטות כאשר לוחצים על הכפתורים המתאימים, כאלו אשר ניתן לפתוח רגליות מתוכן, כאלו אשר ניתן להשעין אותן לאחור, כאלו אשר מגיעות עם הדום תואם, כאלו אשר מגיעות במגוון גדול מאוד של עיצובים, דגמים שונים, חומרי גלם שונים ועוד ועוד. כאשר אתם מגיעים לחנות הרהיטים אל תתפשרו על הרהיטים המתאימים ביותר עבורכם משום שאחרי הכל כאשר קונים רהיט רוצים להנות ממנו לאורך זמן רב ככל האפשר, ולכן, לא כדאי לקנות בחופזה או להתפשר בעת הקנייה אלא התעקשו לבחור את הסוג המתאים ביותר עבורכם מתוך המבחר האדיר בחנויות השונות.