שם:
טל':
אימייל:
 

מרפדיית העין השלישית


מרפדיית העין השלישית מתמקמת במתחם העיצוב של החברה. מרפדיית העין השלישית ידועה כמרפדיה מקצועית ואיכותית, החברה פיתחה את שירות המרפדיה כמענה ללקוחות, המזמינים את מוצרי היצור שלנו בהזמנה אישית.

המוצרים שאנו מיצרים, מגיעים לארץ כחומר גלם רדום, והלקוח לפי דרישתו מעצב את המוצר שלו בעצמו, סוג חומר, עובי, רמת רכות, רצועות, ריפודים ועוד. זה יתרון רב ללקוחותינו.

חברת העין השלישית מחזיקה את הבדים הטובים ביותר בשוק, ארוטקס, שכטר, עילית ועוד.

עם הזמן הרחבנו את השירות במרפדיה, ולקוחות רבים אשר רוצים לשדרג ולרפד כורסאות, כסאות,מערכות ישיבה, הדומים ועוד. יוכלו לקבל את השירות הזה אצלינו בחברה.

צוות המרפדיה בנוי משני רפדים מקצועיים ובעלי נסיון רב שנים בתחום, ובמקביל יועץ למתן עזרה בחידוש העץ ופתרונות אחרים.

חברה מייצרת ללקוחותיה לפי הזמנה ולפי מידה את המוצרים הבאים: כורסאות, הדומים, מערכות ישיבה, תפירת מזרונים וכריות נוי ועוד.

למענה וקבלת הצעת מחיר לחידושים, שלחו תמונה במייל: mazal.m@netvision.net.il

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

המרפדייה

 

איך להפוך ספה ישנה לחדשה?
המרפדיה מאפשרת לכם לשדרג ולחדש לחלוטין רהיטים רבים בתוך הבית, מבלי לקנות רהיטים חדשים במקומם. אנשים רבים מרגישים קשורים מאוד לרהיטים הישנים בבית ששרתו אותם לאורך שנים רבות. לכן, פתאום כאשר מופיע קרע בספה או כתם שאי אפשר להוריד אותו על הכורסא הם בדרך כלל לא ששים להחליף אותם ברהיטים חדשים. מעבר לכך, קניית רהיטים חדשים יכולה להיות דבר יקר ואנשים רבים מעדיפים גם להמנע מקניות רבות מטעמים אידיאולוגיים של שמירה על איכות הסביבה וזריקת רהיטים טובים לפח האשפה. עם זאת, יש פתרון המאפשר להנות מכל העולמות – מצד אחד להשאיר את הרהיטים הישנים והאהובים ומצד שני להפוך אותם ליפים כמו חדשים, כאמור – מבלי לקנות רהיטים חדשים במקומם. הפתרון הזה הוא לקחת את הספה או את הכורסא לרפד ושם לחדש אותם.

כל היתרונות של הבאת רהיט ישן אל המרפדיה
המרפדיה, כאמור לעיל, תעזור לכם לחדש את אותם רהיטים ישנים ואהובים. מי שמעוניין בכך יכול לשחזר רהיט בלוי כך שייראה בדיוק אותו דבר כמו ביום בו הוא קנה אותו, זאת אומרת, להנות מרהיט זהה אך בעל מראה חדש לחלוטין. מי שמעוניין יכול גם לחדש את הרהיט אשר נמצא ברשותו ולהעניק לו מראה חדש – דבר שמאפשר לשדרג את המראה של הבית ולרענן את עיצוב חדר השינה, הסלון וחדרים נוספים בבית. למשל, כורסא בעלת ריפוד שחור אפשר לרפד ולהפוך אותה לכורסא בעלת ריפוד בז' בהיר או לכורסא בעלת ריפוד אדום ומדליק – השמיים הם הגבול מבחינת הריפודים החדשים הזמינים לכם אצל הרפד.

למה לשים לב כאשר מביאים רהיט אל המרפדיה?
המרפדיה עוזרת לכם לשדרג את הרהיטים הישנים שלכם ולייפות את הבית, מבלי לקנות רהיטים חדשים. עם זאת, גם אל המרפדיה לא לוקחים רהיטים כל יום ולא כל יומיים ולכן כאשר אתם ניגשים אל הרפד כדי לחדש רהיט יש לשים לב לכמה דברים שונים. למשל, עליכם לשים לב כי אתם בוחרים בריפוד איכותי שלא ייתבלה או יקרע במהירות. מעבר לכך, עליכם לשים לב שאתם בוחרים בסוג ריפוד שניתן לנקות אותו בקלות מבלי שיהיו עליו כתמים רבים. לבסוף, שימו לב שהריפוד אותו אתם בוחרים ישתלב בצורה הטובה ביותר עם עיצוב הבית.